Nieuws - 15-11-2019
Cao-acties woensdag 20 november

Het bestuur van het Martini Ziekenhuis is door de vakbonden en het actiecomité op de hoogte gebracht dat medewerkers van een aantal afdelingen van het ziekenhuis woensdag 20 november a.s. actie willen voeren voor een betere Cao.
Dit doen ze door op een doordeweekse dag een zondagsrooster te draaien. Veilige en patiëntgerichte zorg staat hierbij uiteraard voorop. Eventuele spoedgevallen gaan altijd door.
Omdat al langer bekend was dat 20 november een landelijke actiedag zou plaatsvinden, met mogelijk ook gevolgen voor het Martini Ziekenhuis, is daar in de planning al rekening mee gehouden. Dit betekent dat voor 20 november weinig afspraken voor behandeling of onderzoek zijn gepland. Deze afspraken kunnen nagenoeg allemaal doorgaan. Helaas geldt dat niet voor alle afspraken. Als een onderzoek of een behandeling toch niet doorgaat, wordt de patiënt zo snel mogelijk door het ziekenhuis gebeld. De zorg voor oncologische patiënten, kinderen onder de 13 jaar en spoedpatiënten gaat altijd door.
Gerelateerde nieuws-items

Martini Ziekenhuis blikt vooruit tijdens nieuwjaarsbijeenkomst
