Delen via , , Hyves of Mail.

Keel-, Neus-, Oorheelkunde (KNO)

Wat is het?

  • Onderzoek en behandeling van aandoeningen in het hoofd-halsgebied, in het bijzonder keel, neus en oor.

Onze kwaliteit

  • Topzorgpredikaten Amandelen (voor kinderen en volwassenen) en behandeling Slaapapneu
  • Samenwerking met diverse specialismen

Meer informatie

Het specialisme KNO houdt zich bezig met de behandeling van aandoeningen aan keel, neus en oren. KNO is vooral bekend van de buisjes in de oren en het verwijderen van amandelen. De KNO-artsen in het Martini Ziekenhuis behandelen ook afwijkingen in het overige hoofd-halsgebied, zoals alle ook meer complexe aandoeningen van het oor en gehoor, duizeligheid en evenwichtsstoornissen en stemproblemen. Klachten van de neus- en neusbijholten en allergie horen net zo tot het werkgebied als de therapie van gezwellen in het gelaat en in de speekselklieren en zelfs van bepaalde afwijkingen van de slokdarm.

Patiënten met duizeligheidsklachten kunnen terecht op de Duizeligheidspolikliniek: onderzoek en behandeling gebeurt hier door de KNO-arts, neuroloog en klinisch neurofysioloog. Het Martini Slaapcentrum is er voor mensen met slaapgerelateerde ademhalingsstoornissen (waaronder het Obstructief Slaap Apneu Syndroom), waar een KNO-arts, longarts, klinisch neurofysioloog, orthodontist, neuroloog en gespecialiseerde verpleegkundigen nauw samenwerken.

De KNO-artsen in het Martini Ziekenhuis vinden het waarborgen van voldoende goed opgeleide dokters en specialisten van vitaal belang voor de toekomst. Daarom nemen zij niet alleen deel aan de opleiding tot basisarts, maar hebben zij ook de bevoegdheid een belangrijk deel van de opleiding tot KNO-arts te verzorgen, in samenwerking met de afdeling KNO van het UMCG.

 

 

Dhr. J.M.H. van der Beek
KNO-arts

Mw. N. Boelstra-van Cruijsen
KNO-arts

Dhr. J.R. de Boer
KNO-arts

Dhr. J.Q.P.J. Claessen
KNO-arts

Dhr. M.L. Schrijvers
Arts-assistent KNO

Dhr. A.M. Sulter
KNO-arts

Dhr. J.A.M. Wouters
KNO-arts

De afdeling Keel-, Neus- en Oorheelkunde is op werkdagen van 8.15 tot 12.15 uur en van 13.15 tot 16.30 uur bereikbaar op telefoonnummer (050) 524 5910.

Wachttijd bezoek polikliniek

De wachttijd bedraagt minder dan een maand

3 weken

Ervaringen

Een keer per maand ga ik naar de dokter, die is aardig

Sarah Bruggenkamp

Wat is uw vraag?

Sluit dit formulier
U kunt hier uw vraag stellen

Gaat het om een persoonlijke medische vraag dan kunnen wij u beter helpen als u belt met 050-34 34 345

Persoonlijke gegevens

Mogen wij uw naam en e-mailadres zodat wij uw vraag kunnen beantwoorden.